קידום לייקים באינסטגרם

By | נובמבר 27, 2017

קידום לייקים באינסטגרם הינו צורך פופולרי בעת האחרונה. אינסטגרם עולה שלב ולאחר עדכונים רבים, הפכה לרשת חברתית שסוחפת אחריה את כל משתמשי הפייסבוק הצעירים. לאחר שפייסבוק רכשה את אינסטגרם, היא ביצעה בה שינויים רבים כמו פתיחת חשבון בקלות בעזרת פייסבוק, הוספת תכונת הסטורי הפופולרית במיוחד ב-2016 שכבר עקפה את סנאפצ'אט ועוד. בדומה לפייסבוק, גם באינסטגרם אנשים רוצים להיות פופולריים ומחפשים שירותים לקידום לייקים באינסטגרם.

לצורך כתיבת המאמר, ניסיתי מספר שירותים על מנת לכתוב בהרחבה כיצד שירותי קניית הלייקים עובדים, איך זה מתבצע ועוד.

דברים שכדאי לדעת על קידום לייקים באינסטגרם

קיימות בשוק מספר אפליקציות לקידום לייקים באינסטגרם. יש מספר דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מתחילים להיכנס לתחום:

  1. אין צורך בסיסמא שלכם – אם השירות שאליו נכנסתם מבקש את פרטי החשבון, אל תתנו. אין צורך לתת גישה לחשבון בשביל לקבל לייקים.
  2. החשבון שלכם חייב להיות ציבורי – אם אתם דוגלים בערך הפרטיות ומקפידים לשמור את החשבון שלכם על מצב פרטי, זה לא בשבילכם. בעת שליחת הלייקים, החשבון שלכם חייב להיות על מצב ציבורי. כך שאם אתם ממש מתעסקים ורוצים לקדם לייקים באינסטגרם, תוכלו להפוך לציבורי ואז לשלוח את הלייקים.
  3. תחסכו זמן – עדיף להשקיע סכום כסף קטן בקניית לייקים מאשר לבזבז זמן רב כדי להשיג כמה לייקים בודדים בשיטות שונות.

איך קידמתי לייקים לפרופיל שלי

כמו שרשמתי בתחילת המאמר, ניסיתי מספר שירותים ואהבתי במיוחד את ד"ר לייק. הכתובת: www.drlike.co.il

לאחר שרכשתי חבילה, ביקשתי שישלחו אליי את פרטי ההתחברות לחשבון הוואטסאפ שלי. לאחר כשעה קיבלתי את פרטי ההתחברות עם מספר הקרדיטים שרכשתי. שירות הלקוחות עזר לי ושלח לי גם סרטון הדגמה לשימוש במערכת. לאחר מכן, נכנסתי למערכת על מנת לשלוח לייקים. השלב הם דיי פשוטים:

  1. העתקת כתובת התמונה אליה אנו רוצים לשלוח את הלייקים.
  2. הדבקה בפאנל של ד"ר לייק.
  3. כתיבת כמות הלייקים שאנו רוצים לשלוח.
  4. ללחוץ 'אישור'.
  5. הלייקים מגיעים תוך מספר רגעים.

המערכת הזו היא ממש פשוטה לכן התלהבתי ואהבתי אותה במיוחד. אין צורך בגישה לפרטי החשבון, אין הגבלת זמן על המנוי והתשלום הוא חד פעמי. שימו לב כי זוהי המלצתי בלבד. אתם מוזמנים לעשות סקר שוק ולחפש אחר תוכנות לייקים באינסטגרם שונות ולבחור לפי דעתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *